Videozáznam

Ponúkame záznam a zostrihanie, ozvučenie svadobného dňa, stužkovej slávnosti, oslavy životného jubilea, spoločenskej alebo športovej udalosti. Používame moderné digitálne kamery Panasonic. Záznamy spracovávame v najnovších PC strihových programoch.

SVADOBNÉ VIDEO

Sme s Vami počas celého dňa. Začíname filmovaním svadobných príprav – kaderníčka, kozmetička, obliekanie, pokračujeme odobierkou, svadobný obrad a zábava až do skorého rána. Zameriame sa na všetko dôležité čo sa deje, na rôzne detaily a momentky. Vždy sa snažíme aby nám nič dôležité neuniklo.

Záznam zhotovujeme jednou alebo viacerými kamerami.  Počet kamier, ktorými sa bude zaznamenávať Vaša svadba je vždy podľa dohody. Záznam z kamier sa následne strihá, upravuje a ozvučí v PC. Film obsahuje všetko dôležité zo svadobného dňa , zakončený je svadobným klipom.

Môžete si vybrať videozáznam:

KLASIK v dĺžke max 180min – v tejto verzii je zaznamenané všetko dôležité čo sa udialo počas svadobného dňa. Niečo z príprav nevesty a ženícha, odobierka, obrad, privítanie pred svadobnou sálou, prípitok, svadobná polievka, polnočné sólo a začepčenie nevesty. Podľa možnosti všetky zaujímavé okamihy zo svadobnej zábavy. Na konci videozáznamu je svadobný klip z najdôležitejšími okamihmi zo svadby.

alebo

REPORTÁŽ v dĺžke 30-60min – dynamicky sa prelínajúce svadobné zábery a okamžiky, zoradené tak aby nás v krátkom čase previedli celým Vašim svadobným dňom a ukázali všetko čo sa udialo. Strih je dynamický a moderný. Podkladová hudba sa strieda s reálnym zvukom v dôležitých momentoch.

Počas svadobného dňa môže byť prítomný

jeden kameraman

alebo

dvaja kameramani

je to len na Vás čo si vyberiete z našej ponuky. 

Ponúkame tiež viackamerové záznamy, spracovanie prineseného video materiálu, kopírovanie kaziet (VHS, VHSC, VIDEO8, Hi8, D8) na DVD.